Конкурс

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

23 03 18р №99-К

Про оголошення конкурсу на заміщення посади керівника
Відповідно де частини четвертої статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність»

НАКАЗУЮ

1. Оголосити конкурс на заміщення посадади керівника Інституту іоносфери Міністерства освіти і науки та Національної академії наук України, (далі – Інститут).

2. Департаменту кадрового за6еспечення (Фурлет Н.Я.):

2.1. Опублікувати оголошення про проведення конкурсу в газеті «Освіта України» та організувати прійом і розгляд документів від претендентів на їх відповідність вимогам, передбаченим Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність», та ввести кандидатури претендентів до Інституту для голосування.

2.2 Забезпечити розміщення оголошення щодо проведення конкурсу на заміщення посади керівника Інституту на офіційному веб-сайті Міністерства (www.mon.gov.ua).

2.3. Надавати методичні рекомендації щодо організації проведення виборів керівника Інституту згідно з вимогами статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

3. Адміністрвції Інституту іоносфери Міністерства освіти і науки та Національної академії наук України розмістити цей наказ і оголошення про конкурс на офіційному веб-сайті Інституту (www.iion.org.ua) та організувати проведення виборів керівника згідно з вимогам статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

4. Вибори керівника Інституту провести 14 червня 2018 року.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Стріху М.В.

Державний секретар Павло Полянський.

———————————————–
Update 11/06/18
———————————————–

ВИБОРИ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ ІОНОСФЕРИ

відбудуться 14 червня 2018 року з 9:00 до 15:00

за адресою:

вул. Кирпичова, 16 (ауд. 30)